Шановні педагоги, дорогі школярі, батьки!
Щиро вітаю Вас з Днем знань.
Цей день завжди урочистий і хвилюючий. Щороку 1 вересня тисячі українських дітей починають незвіданий, цікавий і відповідальний шлях до пізнання, до нових відкриттів, до самостійного життя. Бажаю Вам, дорогі школярі, вагомих здобутків і радості на цій дорозі.
Зичу вчителям мудрості і великодушності, щирої жертовної любові до дітей, бо лише в атмосфері добра і любові дитячі серця відкриті для сприйняття усього нового і позитивного. Бажаю Вам задоволення від праці, творчого зростання, успіхів у вихованні майбутніх громадян — справжніх патріотів своєї держави.
Шановні друзі! Усіх Вам земних гараздів, миру, злагоди та здійснення мрій і задумів!
Нехай цьогорічний погідний першовересень, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
З повагою
Голова райдержадміністрації Володимир ШУТКО













