Шановна Трускавецька громадо! З нагоди Дня міста і 193-х роковин заснування курорту прийміть найсердечніші вітання від Дрогобицької райдержадміністрації та мешканців Дрогобицького району!
Бажаємо, щоб вас минали всі незгоди, щоб зовсім скоро Трускавець знову сповнився святковим гамором, розмаїттям мов і культур гостей з різних куточків України та світу, щоб привітно відчинили свої двері місцеві відпочинкові комплекси, музеї та оздоровниці. Добра, успіхів, процвітання чудовому місту – перлині Передкарпатського краю!
З повагою
Від громади Дрогобицького району – голова райдержадміністрації Омелян СТАСУЛА













