Традиційно у третю неділю червня щороку Трускавець святкує День міста. Ця дата пов'язана з відзначенням Дня медичного працівника, адже це місто є унікальною оздоровницею, бальнеологічним курортом, який нині відомий і популярний на міжнародному рівні.
Щиро вітаємо трускавчан та гостей! Бажаємо чудовому містові на Дрогобиччині процвітання та розвитку, мирних, сонячних днів, багато гостей, гарних новин та цікавих подій.













