Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби!
Інститут державної служби складає невід'ємну частину сучасної демократичної держави. Саме на Вас, шановні колеги, покладено високу відповідальність за зміцнення української державності в період непростих випробувань, реалізації реформ та удосконалення державного управління.
Бажаю Вам високого професіоналізму, фахового зростання, ініціативності, поваги від громадян, добробуту і достатку в родинах, міцного здоров’я, наснаги у праці в ім’я розбудови України!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Омелян СТАСУЛА













