» Доступ до публічної інформації » Розпорядження голови райдержадміністрації від 31 травня 2011 року №301

Розпорядження голови райдержадміністрації від 31 травня 2011 року №301

Автор: admin от 21-04-2013, 15:03

Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації"

З метою організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»,  відповідно  до  розпорядження голови  Львівської  обласної  державної  адміністрації  від  27  травня 2011  року № 466/0/5-11 :

1. Затвердити:

1.1.Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Дрогобицька районна  державна адміністрація, згідно з додатком.

1.2. Перелік відомостей, які становлять службову інформацію  (додається).

2.Функції із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації  райдержадміністрації покласти на відділ з питань  внутрішньої політики,  зв’язків  з  громадськими  організаціями  та  засобами  масової  інформації апарату  районної   державної адміністрації,  керівників  структурних  підрозділів  районної  державної  адміністрації.

3.    Керівникові апарату районної державної адміністрації (Філіпенко О.І.) до 03.06.2011:

3.1.  визначити спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, забезпечити надання можливості робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати, записувати на будь-які носії інформації, виділити відповідну оргтехніку;

3.2. створити умови для подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями;

3.3.  на період до встановлення Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання або друк копій документів за запитами на інформацію затвердити розмір фактичних витрат на зазначені цілі та порядок проведення розрахунків із запитувачами.

4.  Загальному  відділу  апарату  районної  державної  адміністрації            (Сенів  Н.М.)  подати  на  затвердження інструкцію з питань обліку, зберігання та використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову  інформацію.

5.  Керівникам  структурних  підрозділів  районної  державної  адміністрації  до  15.06.2011  визначити  осіб,  відповідальних  за  організацію  в  установленому  порядку  доступу  до  публічної  інформації,  та  внести  відповідні  зміни  до  посадових  інструкцій  та  положень  про  структурні  підрозділи.

6.  Сільським,  селищним  головам  до  15.06.2011:

6.1. затвердити  відповідні порядки доступу до публічної інформації;

6.2. затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію;

6.3. визначити осіб, відповідальних за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, та внести відповідні зміни до посадових інструкцій.

7.  Відділу  з  питань  внутрішньої політики,  зв’язків  з  громадськими  організаціями  та  засобами  масової  інформації апарату  районної   державної адміністрації  з  метою  доступу  до  публічної  інформації  та  її  збереження:

7.1.  вести  облік  запитів  на  інформацію, що знаходиться в районній  державній адміністрації та є публічною;

7.2.    створити єдину електронну адресу для запитів на інформацію;

7.3.  забезпечити системне і оперативне оприлюднення  на офіційному веб-сайті  райдержадміністрації публічної інформації, розпорядником якої є Дрогобицька районна  державна адміністрація;

7.4. забезпечити створення та підтримку в актуальному стані розділу офіційного веб-сайту Дрогобицької  районної державної адміністрації  «Доступ до публічної інформації»;

7.5. організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації»;

7.6.  довести розпорядження, порядок доступу та форму запиту на інформацію до громадськості через друковані засоби масової інформації.

8.  Визнати  таким,  що  втратило  чинність  розпорядження  голови  райдержадміністрації   від  19 травня  2011 року  № 283.

9.   Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  районної  державної

адміністрації                                                                      М.Д. СЕНДАК