Вчора відбувся звіт відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Про роботу відділу доповіла його начальник Олександра Луців. Вона розповіла про основні документи, відповідно до яких відділ здійснює свою діяльність, про склад та основні завдання підрозділу та їх виконання у 2017 році. Йшлося про організацію та забезпечення роботи райдержадміністрації, висвітлення діяльності, взаємодію з громадською радою, забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації, про співпрацю із відділами та службами райдержадміністрації, плани на
2018 рік. У звіті взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, члени громадської ради при райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, начальники структурних підрозділів РДА. Учасники звіту взяли участь в обговоренні та подали свої пропозиції щодо подальшої співпраці.













