» В райдержадміністрації відбулася зустріч з головним військовим капеланом

В райдержадміністрації відбулася зустріч з головним військовим капеланом

Автор: admin2 от 2-02-2015, 15:09
 (голосів: 1)

В райдержадміністрації відбулася зустріч з головним військовим капеланом2 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький зустрівся з головним військовим капеланом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о.Іваном Гнатівим. Під час зустрічі йшлося про питання забезпечення духовного супроводу українських військових, процесу мобілізації, психологічної допомоги пораненим бійцям та тим, що будуть найближчим часом демобілізовані.

Священик, який протягом місяця з власної ініціативи пробув у зоні АТО, розповів про те, що бійцям на передовій не потрібні візити тих, хто приїздить попіаритися. Вони потребують постійної духовної підтримки, навіть простої щирої розмови. Життя в окопах, під вогнем ворога, без елементарних побутових зручностей — абсолютна відмінність від наших мирних буднів. Але присутність священиків потрібна й тим військовим підрозділам, які на даний час не беруть участі у бойових діях. “Тому наша церква,- зазначив о. Іван,- завжди є зі своїм народом, у будь-який час. Ми стоїмо на позиціях патріотизму, жертовності, необхідності захисту своєї Вітчизни”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua