» Інформація » Власників СТО просять допомогти військовим

Власників СТО просять допомогти військовим

Автор: admin2 от 1-08-2014, 11:20
 (голосів: 0)

Власників СТО просять допомогти військовим1 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький спільно з відділом економічного розвитку провів робочі зустрічі з підприємцями району, які займаються ремонтом та технічним обслуговуванням автомобілів. Йшлося про надання допомоги українським військовим.

Як відомо, в Україні проходить третя хвиля мобілізації, яка полягає не лише в залученні людських ресурсів, але й техніки. Дрогобицько-Бориславський військовий комісаріат звернувся з прохання про допомогу. Адже більшість техніки, яка мобілізується, є застарілою, потребує ремонту.

Степан Рудницький попросив підприємців якомога активніше долучитися до цієї державно важливої справи та допомогти в огляді та ремонті техніки і, за змогою, у деталях до автотранспорту для військових.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua