» Ще двоє дрогобицьких міліціонерів повернулись із зони АТО

Ще двоє дрогобицьких міліціонерів повернулись із зони АТО

Автор: admin1 от 4-03-2015, 10:10
 (голосів: 0)

Ще двоє дрогобицьких міліціонерів повернулись із зони АТОДва працівника Дрогобицького міського відділу міліції, котрі понад два місяці несли службу у зоні проведення АТО, повернулися до дому. Працівники міліції здійснювали охорону громадського порядку на блокпостах, перевіряли вантажі, боролися з розвідувально-диверсійними групами у зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганських областях. На зміну їм у зону АТО вирушили троє працівників міліції громадської безпеки.
Нагадаємо, від початку антитерористичної операції на сході Україні, у бойових діях взяли участь більше 1,5 тисячі правоохоронців-працівників ОВС Львівщини. Регулярні ротації проходять серед працівників усіх служб та підрозділів міліції Львівщини: патрульно-постової служби, ДАІ, ДСБЕЗ, УБОЗ, дільничних інспекторів міліції та інших.
У зоні АТО несли службу представники усіх ланок – від керівництва ГУМВС України у Львівській області і особисто начальника – полковника міліції Дмитра Загарії та його заступників, до молодших сержантів міліції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua