» Бійці зведеного загону працівників ОВС Львівщини відправились у зону АТО

Бійці зведеного загону працівників ОВС Львівщини відправились у зону АТО

Автор: admin2 от 1-05-2015, 09:25

Бійці зведеного загону працівників ОВС Львівщини відправились у зону АТОНа сході України правоохоронці в порядку ротації змінять своїх товаришів, які невдовзі повернуться додому на відпочинок.

"Усі правоохоронці Львівщини, які несуть службу в зоні АТО, завжди гідно виконували усі задачі, що перед ними ставило командування. Я впевнений, що й на цей раз ви – наші товариші по службі, кого ми сьогодні проводжаємо в зону бойових дій, з честю нестимете службу. І головне, чого я вам бажаю – повернутися додому живими та здоровими", - звернувся до бійців начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

У зоні АТО бійці зведеного загону охоронятимуть громадський порядок, об’єкти життєзабезпечення населених пунктів та виконуватимуть завдання командування антитерористичного штабу.

За матеріалами прес-служба ГУМВС України у Львівській області