» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року №281

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року №281

Автор: admin1 от 13-10-2016, 17:32

Про затвердження проекту будівництва

об’єкта «Розчистка та регулювання

р. Бистриця в районі с. Підмонастирок

Дрогобицького району Львівської області»

Керуючись ч.1 ст.6, п.5 ч.1 ст.13 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»,  постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року  №560 "Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України",  рішенням Львівської обласної ради від 15 вересня 2015 року        № 1427, враховуючи позитивний експертний звіт філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області від 4 травня 2016 року №14-0734-16:

1. Затвердити проект будівництва об’єкта «Розчистка та регулювання                  р. Бистриця в районі с. Підмонастирок Дрогобицького району Львівської області».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації   І.Мізерника.

Голова                                                                                                      В.А.Шутко