Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів нараду з питань використання місцевих ресурсів для ремонту комунальних доріг. Йшлося про придбання для ремонту доріг місцевими радами, лісогосподарськими підприємствами піщано-гравійної суміші, отриманої під час проведення руслоочисних та русло-регулюючих робіт.
Як уже неодноразово повідомлялося, в районі визначений інвестор, який проводитиме такі роботи відповідно до рішення Львівської обласної ради від 15 вересня 2015 року № 1427, погодженого районною радою та затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12 жовтня 2016 року №281 проекту будівництва об’єкта “Розчистка та регулювання р. Бистриця в районі с. Підмонастирок Дрогобицького району Львівської області”. Це - підприємство ТзОВ “Мокряни-інвест”. У нараді взяв участь керівник ТзОВ “Мокряни-інвест”, який надав всю необхідну для проведення робіт документацію, погоджену в установлено порядку відповідно до вимог чинного законодавства.
Голова райдержадміністрації наголосив, що такий законний механізм ведення робіт дозволить здійснити природоохоронні заходи та побороти багаторічні злочинні схеми розкрадання гравію в районі. Володимир Шутко повідомив, що роботи проводитимуться під пильним наглядом робочої групи у складі представників райдержадміністрації, депутатського корпусу районної ради, працівників СБУ, місцевої прокуратури, поліції та громадськості. Постійне спостереження за ситуацією в руслі ріки та його околицях вестиметься з використанням дронів.
Керівник ТзОВ “Мокряни-інвест” висловив готовність на законних підставах залучити до роботи власну техніку місцевих мешканців. Придбати піщано-гравійну суміш цілком легально зможе кожен бажаючий. Найближчим часом районною радою та райдержадміністрацією буде погоджена її вартість.













