» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 2 січня 2013 року №1

Розпорядження голови райдержадміністрації від 2 січня 2013 року №1

Автор: admin от 21-04-2013, 09:26
Про затвердження Положення про
управління з питань освіти, молоді та спорту
Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до ст.5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.11.2012 № 1308:

1.Затвердити Положення про управління з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2.Керівнику управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Стецку І.Т. забезпечити державну реєстрацію Положення про управління з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.06.2008р. № 223 «Про затвердження Положення про відділ освіти районної державної адміністрації»

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Г.Гайдук.

Перший заступник голови М.П. ВИННИЦЬКИЙ

polozhennya_pro_vddl_osvti_2013r_doc.doc [ b] (завантажень: 8)