» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 грудня 2013 року №379

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 грудня 2013 року №379

Автор: admin2 от 16-12-2013, 16:19

Про затвердження Положення про

відділ освіти Дрогобицької районної

державної адміністрації

Відповідно до ст.5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.11.2012 № 1308:

1.Затвердити Положення про відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Уповноваженій особі забезпечити проведення державної реєстрації Положення про відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.01.2013 № 1 «Про затвердження Положення про управління з питань освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Г.Гайдук.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

polozhennya_osvita.doc [ b] (завантажень: 14)