» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 4 листопада 2016 року №316

Розпорядження районної державної адміністрації від 4 листопада 2016 року №316

Автор: admin2 от 10-11-2016, 12:37

Про зміни у складі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації

У зв’язку з кадровими змінами у складі районної державної адміністрації, на часткову зміну пункту 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 серпня 2016 року № 229 «Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації»:

1. Увести до складу дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації:

Руслана Щербу – керівника апарату районної державної адміністрації, вивівши з її складу Н.Сенів.

Зоряну Савулу – завідувача сектору персоналу апарату райдержадміністрації, вивівши з її складу М. Лишик.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова В.А.Шутко