» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 квітня 2018 року №198

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 квітня 2018 року №198

Автор: admin1 от 17-04-2018, 10:31

Про втрату чинності розпоряджень

голови райдержадміністрації

Відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби»:

1. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 15.08.2016 № 229 «Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації».

2. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 04.11.2016 № 316  «Про зміни у складі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації».

3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 26.05.2017 № 155  «Про зміни у складі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації».

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 12.07.2017 № 205  «Про зміни у складі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації».

5. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 29.11.2017 № 449  «Про внесення змін до складу дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Дрогобицької районної державної адміністрації».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Р.М.Щербу.

Голова                                                                                                                   В.А. Шутко