» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 3 лютого 2017 року №20

Розпорядження районної державної адміністрації від 3 лютого 2017 року №20

Автор: admin1 от 7-02-2017, 16:16

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши звернення Болехівської сільської ради від 12 грудня 2016 року № 1159, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 476845,  керуючись ст.ст. 25, 116 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянину Федашу Степану Івановичу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення    земельної  ділянки площею 3,01 умовних кадастрових гектарів  у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болехівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Федашу Степану Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреньо забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                                       В.А.Шутко