» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року №116

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 квітня 2017 року №116

Автор: admin2 от 14-04-2017, 10:51

Про внесення змін до Положення

про сектор з питань

цивільного захисту Дрогобицької

районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 15.07.2016 № 340 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи з питань цивільного захисту місцевих державних адміністрацій»:

1. Внести зміни до Положення по сектор з питань цивільного захисту Дрогобицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 8 лютого 2017 року № 23, доповнивши пункт 10 підпунктом 8 такого змісту:

«8) видає у межах своїх повноважень накази та організовує контроль за їх виконанням.

Накази нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в територіальному органі Міністерства юстиції України;»

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О. Скоропада.

Голова В.А. Шутко