» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №185

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №185

Автор: admin2 от 30-06-2020, 15:17

Про затвердження Положення про відділ

з питань цивільного захисту, оборонної і

мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними

органами Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до статті 3 Закону України «Про державну службу», статтей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про оборону України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 15.07.2016 № 340 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи з питань цивільного захисту місцевих державних адміністрацій», враховуючи розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 19 травня 2020 року № 138 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про відділ з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 січня 2020 року № 8 «Про затвердження Положення про відділ з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

185-vd-30.06.2020.doc [ b] (завантажень: 17)