» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року №119

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року №119

Автор: admin2 от 19-04-2017, 16:59
 (голосів: 0)

Про відновлення опалювального

сезону 2016/2017 років

 

Відповідно до законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, ”Про житлово-комунальні послуги” та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та в зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря :

1.Відновити опалювальний сезон 2016/2017 років для бюджетних установ Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати) та дошкільних закладів з 14 квітня 2017 року, для закладів освіти - з 19 квітня 2017 року.

2. Дрогобицькому відділенню ПАТ ”Львівгаз” (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у вказаних бюджетних установах Дрогобицького району.

3. Керівникам бюджетних установ забезпечити належний температурний режим в приміщеннях згідно санітарних норм.

4. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості району.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.



Голова В.А.Шутко 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua