Про відновлення опалювального
сезону 2016/2017 років
Відповідно до законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, ”Про житлово-комунальні послуги” та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та в зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря :
1.Відновити опалювальний сезон 2016/2017 років для бюджетних установ Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати) та дошкільних закладів з 14 квітня 2017 року, для закладів освіти - з 19 квітня 2017 року.
2. Дрогобицькому відділенню ПАТ ”Львівгаз” (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у вказаних бюджетних установах Дрогобицького району.
3. Керівникам бюджетних установ забезпечити належний температурний режим в приміщеннях згідно санітарних норм.
4. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості району.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.
Голова В.А.Шутко













