» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року №70

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 березня 2016 року №70

Автор: admin2 от 29-03-2016, 17:55

Про призупинення опалювального

сезону 2015/16 років

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, на виконання пункту 4 розділу 10 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за №1310/16001, в зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря :

1.Тимчасово призупинити опалювальний сезон 2015/2016 років:

- для об’єктів соціальної сфери Дрогобицького району, крім бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, дошкільні заклади) з 30 березня 2016 року;

- для об’єктів соціальної сфери Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, дошкільні заклади) та для населення району з 1 квітня 2016 року.

2.Керівникам бюджетних установ забезпечити належний температурний режим в приміщеннях згідно санітарних норм.

3.Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст розпорядження.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.

Голова М.Е.Лісогор