» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 серпня 2017 року №276

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 серпня 2017 року №276

Автор: admin1 от 25-08-2017, 16:15

Про скасування карантинного режиму

по амброзії полинолистій

Розглянувши подання головного спеціаліста-державного фітосанітарного інспектора Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 16 серпня  2017 року № ЛВДР-000003, відповідно до статті 33 Закону України «Про карантин рослин»:

1. Скасувати з 21 серпня 2017 року   карантинний режим по  регульованому шкідливому організму - амброзії полинолистій  на придорожній смузі автомобільної дороги Дрогобицького району (узбіччя дороги державного значення Т-14-15 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий 45+000 до 79+000 км між с.Брониця – с.Лішня автодороги Самбір-Дрогобич загальною площею 0,15 га, зупинка «Естакада», землекористувач - філія «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор»  ДАК «Автомобільні дороги України»).

2. Начальнику відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунакацій з громадкістю (О.Луців) оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті райдержадміністрації.

3. Контроль за   виконанням    розпорядження   покласти   на заступника голови  райдержадміністрації Мізерника І.Д.

Голова                                                                                                 В.А.Шутко