Про запровадження
карантинного режиму
по амброзії полинолистій
Розглянувши подання Державної фітосанітарної інспекції Львівської області від 2 липня 2015 року № 13-02-02-04/1, керуючись ст. 33 Закону України “Про карантин рослин”, ст. 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“:
1. Запровадити карантинний режим по регульованому шкідливому організму - амброзії полинолистій на території Лішнянської сільської ради /узбіччя дороги державного значення Т-14-15 Нижанковичі – Самбір-Дрогобич-Стрий 45+000до79+000км між с.Брониця – с. Лішня автодороги Самбір - Дрогобич, зупинка “Естакада”, землекористувач - філія “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” ДАК “Автомобільні дороги України”/ з 10 липня 2015 року.
2. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації /О.Луців/ оприлюднити повідомлення про запровадження карантинного режиму на території Лішнянської сільської ради.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Мізерника І.Д.
Голова М.Е.Лісогор













