» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2017 року №284

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2017 року №284

Автор: admin1 от 31-08-2017, 08:26

Щодо проведення аудиту використання

сільськогосподарських земель

На виконання норм статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про землеустрій», Земельного кодексу України та з метою ефективного використання земель сільськогосподарського призначення:

1. Створити районну робочу групу для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення (далі – районна робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком.

3. Районній робочій групі на основі даних Державного земельного кадастру та державного реєстру земель (архіву землевпорядної документації, книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею, договорів оренди землі), даних Національної кадастрової системи, картографічних матеріалів (у тому числі проектів роздержавлення, кадастрової карти та ін.), а також огляду земельних ділянок сільськогосподарського призначення на місцевості забезпечити:

2.1.Проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів до 15.09.2017;

2.2. Внесення результатів аудиту до електронної системи даних у розрізі територій сільських, селищних рад до 15.09.2017;

2.3. Створення картографічних матеріалів із нанесеними та пронумерованими земельними ділянками до 15.09.2017;

2.4. Формування реєстру розпайованих земельних ділянок за власниками та землекористувачами до 15.10.2017;

2.5. Щомісячно до 15 числа оновлювати зміни в електронній системі даних.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  В.Скоропада.

Голова                                                                                                В.А.Шутко

до розпорядження голови

районної  державної адміністрації

29 серпня 2017 року         № 284