В понеділок, 4 вересня відбулося чергове розширене засідання районної робочої групи з аудиту використання земель сільськогосподарського призначення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Начальник управління агропромислового розвитку Віталій Мойсеєнко довів запрошеним на засідання сільським, селищним головами, землевпорядникам сільських рад мету та завдання проведення аудиту на території кожної сільської ради. Так, робоча група, до складу якої ввійшли представники управління АПР, відділу архітектури, Держгеокадастру, районної ради, податкової, прокуратури та поліції була створена на основі розпоряджень голови облдержадміністрації і голови райдержадміністрації та повинна до 15 вересня провести аудит використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів та внести результати аудиту до електронної системи даних у розрізі територій сільських, селищних рад та створити картографічні матеріали із нанесеними та пронумерованими земельними ділянками.
Сільські голови погодились, що це дозволить об'єктивно оцінити ефективність використання сільськогосподарських земель, але висловились, що за такі короткі терміни проблематично виконати такий великий об’єм роботи.













