Про нагородження грамотою
Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", за сумлінну багаторічну працю для збереження природного багатства Дрогобиччини та з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу
нагородити Грамотою районної державної адміністрації:
Чіхрака Василя Миколайовича – лісничого лісового господарства Державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”;
Романчака Олександра Володимировича - інженера лісових культур лісового господарства Державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”;
Біласа Михайла Юліановича - лісничого лісового господарства Державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”;
Марківа Петра Михайловича - інженера лісового господарства Державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство.”
Голова В.А.Шутко













