Про нагородження грамотою
Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи лист директора Державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство” від 11 вересня 20019 року №794, з нагоди Дня працівника лісу нагородити грамотою районної державної адміністрації:
-
Демян Галину Ярославівну — заступника головного бухгалтера лісгоспу;
-
Демківа Володимира Васильовича — водія транспортного цеху;
-
Дидика Андрія Петровича — інженера лісового господарства;
-
Ригуса Зеновія Любомировича — майстра лісу Доброгостівського лісництва;
-
Галишина Володимира Мироновича — старшого майстра лісозаводу.
Перший заступник голови Р.М.Щерба













