Про створення системи моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, охорони здоров'я, культури
|
|
На виконання Меморандуму про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ між Держенергоефективності та Львівською обласною державною адміністрацією від 27 квітня 2017 року, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. “Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах”, ДСТУ ISO 50001:2014 “Енергозбереження. Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання” та з метою збору інформації про споживання енергії закладами освіти, охорони здоров'я, культури для аналізу факторів, які суттєво впливають на це споживання, а також контролю та звітності за ефективністю використання енергоресурсів:
1. Призначити:
1.1 Начальника відділу освіти райдержадміністрації І.Стецка, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Н.Козар, головного лікаря ДРТМО О.Слабого відповідальними за впровадження комплексу заходів з енергоефективності у закладах та установах, що знаходяться в їх підпорядкуванні;
1.2 Керівників закладів освіти, охорони здоров'я, культури відповідальними за впровадження комплексу заходів з енергоефективності у відповідних закладах.
1.3 Начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Я.Ковтик відповідальним за координацію роботи системи моніторингу споживання енергоресурсів у бюджетних закладах Дрогобицького району.
2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації І.Стецку, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Н.Козар , головному лікарю ДРТМО О.Слабому до 30.10.2017р.:
2.1. Призначити своїми наказами з числа працівників відділу освіти , відділу культури і туризму райдержадміністрації, РТМО відповідальних за енергетичний
менеджмент, а також збір і своєчасну подачу інформації про споживання енергоресурсів підпорядкованими закладами, включивши ці функції в їх посадові обов’язки.
2.2. Забезпечити відповідальних за збір і подачу інформації про споживання енергоресурсів комп’ютеризованими робочими місцями з електронною поштою з доступом до інтернету.
2.3. Надіслати у відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації копії наказів, додатково вказавши номер контактного телефону та електронну адресу осіб, призначених відповідальними за збір і подачу інформації про споживання енергоресурсів.
2.4. Для закладів, які не мають доступу до мережі інтернет передбачити передачу даних про споживання енергоресурсів через працівників відділів освіти, культури та туризму та РТМО.
3. Керівникам закладів освіти, охорони здоров'я, культури до 30.10.2017 р.:
3.1. Призначити своїми наказами з числа працівників закладів відповідальних за збір і своєчасну подачу інформації про споживання енергоресурсів, включивши ці функції в їх посадові обов'язки.
3.2. Забезпечити, за можливістю, відповідальних за збір і подачу інформації про споживання енергоресурсів комп’ютеризованими робочими місцями з електронною поштою. У випадку відсутності комп'ютеризованих робочих місць забезпечити подачу інформації у визначені місця.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Скоропада.
Голова В.А.Шутко













