В четвер, 1 червня, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду з питань впровадження енергетичного менеджменту в бюджетних установах району. Присутні ознайомлені з Меморандумом про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Львівською обласною державною адміністрацією від 27 квітня 2017 року. Зокрема, було розглянуто напрями роботи, які пропонуються до впровадження у всіх бюджетних установах району для підвищення енергетичної ефективності та скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів шляхом запровадження систем енергетичного менеджменту. Зважаючи на актуальність піднятого питання стосовно ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відповідальними за впровадження комплексу заходів з енергоефективності у закладах та установах, що знаходяться у підпорядкуванні управлінь передбачено призначити керівників відділів освіти, охорони здоров’я, культури району.













