» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 листопада 2017 року №414

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 листопада 2017 року №414

Автор: admin2 от 10-11-2017, 15:32

Про відзначення у 2017 році

Дня Гідності та Свободи

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2017 року № 300/2017 “Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи”, розпорядження голови облдержадміністрації від 31 жовтня 2017 року №1032/0/5-17 “Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи”, з метою гідного вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова В.А.Шутко

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

8 листопада 2017 року № 414

План заходів

з підготовки та відзначення у 2017 році

Дня Гідності та Свободи

1. Забезпечити організацію та проведення в населених пунктах району урочистостей з нагоди Дня Гідності та Свободи за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, депутатів, громадськості, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

сільські, селищні голови

Термін: 21 листопада 2017 року

2. Організувати урочисте покладання квітів до могил Героїв Небесної Сотні у с. Вороблевичі та с.Летня.

Відділ культури і туризму,

відділ освіти райдержадміністрації,

сільські голови

Термін: 21 листопада 2017 року

3. Забезпечити організацію та проведення з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи віча-реквієму біля Колони Свободи із залученням учасників Революції Гідності, антитерористичної операції, представників інтелігенції, громадськості, влади та духовенства.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Термін: 21 листопада 2017 року

4.Забезпечити вивішування Державного Прапора України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, а також будинках громадян у населених пунктах району.

Сільські, селищні голови

Термін: 21 листопада 2017 року

5. Організувати та провести у закладах культури, військових частинах, навчальних закладах інформаційні заходи (лекції, круглі столи, тематичні вечори, виховні години, перегляд документальних і художніх фільмів за участю учасників цих подій) з метою віддання шани громадському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Відділ культури і туризму,

відділ освіти,

структурний підрозділ з питань молоді райдержадміністрації

Термін: листопад 2017 року

6. Сприяти організації виступів в місцевих засобах масової інформації науковців, політичних і громадських діячів, присвячених історичному значенню Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також відображенню прагнень українського народу до побудови і розвитку демократичної держави шляхом євроінтеграції.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Термін: листопад 2017 року

7. Організувати мистецькі заходи, тематичні книжкові виставки, присвячені Дню Гідності та Свободи, у районному народному домі та закладах культури населених пунктів району.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Термін: 21, 22 листопада 2017 року

8. Забезпечити організацію та проведення на території району фізкультурно-спортивних заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи.

Структурний підрозділ з питань спорту райдержадміністрації

Термін: листопад 2017 року

9. Сприяти висвітленню в місцевих засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи, трансляцію тематичних теле- та радіопередач, кінохроніки подій, пов'язаних із відстоюванням прав і свобод людини та громадянина під час Помаранчевої революції та Революції Гідності як необхідного і вагомого кроку на шляху до євроінтеграції України.