» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2016 року №11

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2016 року №11

Автор: admin1 от 26-01-2016, 10:02

Про відзначення у 2016 році

Дня Соборності України

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 2015 року № 731/2015 “Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України”, розпорядження голови облдержадміністрації від 16 січня 2016 року № 20/0/5-16 “Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України” та з метою забезпечення належної організації та проведення заходів з нагоди 97-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки:

1. Затвердити План заходів з відзначення у 2016 році Дня Соборності України, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Перший заступник голови                                          В.А.Шутко

розпорядження голови райдержадміністрації

від 21.01.2016 р.

№  11

План заходів

з відзначення у 2016 році Дня Соборності України

1. Провести у населених пунктах району заходи з відзначення Дня Соборності України, передбачивши, зокрема, покладання квітів до пам'ятників діячам Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, пам'ятних знаків учасникам національно-визвольної боротьби Українського народу у XX столітті, боротьби за відстоювання конституційних засад демократії та захист державного суверенітету і територіальної цілісності України у 2014 році, інші культурно-мистецькі та освітньо-виховні заходи.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,

сільські,селищні голови

Термін: 20 - 22 січня 2016 року

2. Провести у закладах культури району тематичні заходи: виставки, літературно-мистецькі вечори, експозиції, дні інформації, “круглі столи”, концертні програми.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Термін: січень 2016 року

3. Забезпечити вивішування Державного Прапора України на будівлях і спорудах органів державної влади, будівлях підприємств, установ, організацій та житлових будинках району.

Сільські, селищні голови,

керівники установ, організацій та закладів району

Термін: 22 січня 2016 року

4. Провести інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години, конференції у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах, присвячені Дню Соборності України.

Відділ освіти райдержадміністрацій

Термін: січень 2016 року

5. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів із відзначення Дня Соборності України, поширення соціальної реклами тощо.

Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації