» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №464

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №464

Автор: admin1 от 1-12-2017, 17:17

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Монастирського Ростислава Євгеновича від 26 вересня  2017 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Станильської сільської ради,  розроблений малим приватним підприємством «Землемір», керуючись ст.ст.17, 20, 186-1, 207  Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва (перебуває у власності громадянина Монастирського Ростислава Євгеновича для ведення особистого селянського господарства площею 0,1300 га кадастровий номер ------------------) на території Станильської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Змінити цільове призначення, зазначеної в п.1 розпорядження земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в межах однієї категорії - землі сільськогосподарського призначення.

3. Управлінню Держгеокадастру у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Громадянину Монастирському Ростиславу Євгеновичу:

4.1. Приступити до використання земельної ділянки після здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4.2. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог  ст.ст.91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                 В.А.Шутко