» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 березня 2018 року №173

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 березня 2018 року №173

Автор: admin1 от 29-03-2018, 18:43

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Марківа Івана Івановича від 01 березня 2018 року, План існуючого використання території, суміщений зі схемою планувальних обмежень, копію розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 26 січня 2018 року № 37, керуючись ст. ст. 17, 116, 118, 121 Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл громадянину Марківу Івану Івановичу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0040 га у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража  на території Болехівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Марківу Івану Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л. Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

Голова                                                                                                В. А. Шутко