» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 серпня 2018 року №404

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 серпня 2018 року №404

Автор: admin2 от 10-08-2018, 12:45

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Попадинця Михайла Дмитровича від 05 липня 2018 року, План існуючого використання території, суміщений зі схемою планувальних обмежень, керуючись ст. ст. 17, 116, 118, 121 Земельного кодексу України:

1.Надати дозвіл громадянину Попадинцю Михайлу Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража на території Болехівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Громадянину Попадинцю Михайлу Дмитровичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3.Начальнику міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л. Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

Перший заступник голови В. О. Скоропад