» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 травня 2018 року №264

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 травня 2018 року №264

Автор: admin1 от 23-05-2018, 10:45

Про надання права першого та другого підписів

Відповідно  до   наказу Міністерства  фінансів  України  від  22.06.2012  року

№ 758 “Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України” (із змінами):

1. Надати право першого підпису на банківських та фінансових документах Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області:

-  першому заступнику голови районної державної адміністрації Скоропаду Віталію Орестовичу.

2. Надати право другого підпису на банківських та фінансових документах Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області:

- начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення - головному бухгалтеру апарату районної державної адміністрації Шпек Лесі Євгенівні;

- головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Болонній Руслані Богданівні.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                 В.О.Скоропад