» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 серпня 2019 року №296

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 серпня 2019 року №296

Автор: admin1 от 16-08-2019, 17:12

Про надання права другого підпису

Відповідно  до   наказу Міністерства  фінансів  України  від  22.06.2012  року

№ 758 “Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України” (із змінами), на період перебування начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату районної державної адміністрації Шпек Лесі Євгенівни у основній щорічній відпустці з 16 серпня по 9 вересня 2019 року включно:

1. Надати право другого підпису на банківських та фінансових документах Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області:

- провідному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Калічак Ірині Іванівні.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                    Р.М.Щерба