» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2013 року №401

Розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2013 року №401

Автор: admin2 от 30-12-2013, 15:32

Про затвердження орієнтовного плану

проведення консультацій з громадськістю

на 2014 рік у Дрогобицькій районній

державній адміністрації

З метою забезпечення гласності, прозорості та відкритості діяльності районної державної адміністрації та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

1. Затвердити орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік у Дрогобицькій районній державній адміністрації, що додається.

2. Оприлюднити орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік у Дрогобицькій районній державній адміністрації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації О.І.Філіпенка.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ

oriyentovniy-plan-2013.doc [ b] (завантажень: 9)