» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 31 грудня 2015 року №404

Розпорядження районної державної адміністрації від 31 грудня 2015 року №404

Автор: admin2 от 13-01-2016, 16:05

Про затвердження Орієнтовного плану

проведення консультацій з громадськістю

на 2016 рік у Дрогобицькій районній

державній адміністрації

З метою забезпечення гласності, прозорості та відкритості діяльності районної державної адміністрації та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

1.Затвердити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік у Дрогобицькій районній державній адміністрації, що додається.

2.Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) оприлюднити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік у Дрогобицькій районній державній адміністрації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова М.Е.Лісогор