» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2018 року №572

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2018 року №572

Автор: admin2 от 7-11-2018, 15:18

Про затвердження субвенції з

державного бюджету

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 жовтня 2018 року № 1129/0/5-18 “Про перерозподіл субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами на 2018 рік”:

1. Внести зміни у бюджетні призначення загального фонду управління праці та соціального захисту населення:

1.1. Збільшити обсяг затвердженої обласною радою субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 15000000 грн. по КПКВКМБ 0813012 “Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню”.;

1.2. Збільшити обсяг затвердженої обласною радою субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 42200 грн. по КПКВКМБ 0813022 “Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” по КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню ”

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова А.І.Шевкенич