» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2018 року №677

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2018 року №677

Автор: admin1 от 22-12-2018, 09:55

Про затвердження субвенції  з

державного бюджету

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 20 грудня  2018 року № 1395/0/5-18 “Про виділення  субвенції на надання пільг та субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу”:

1. Внести зміни до обсягів затверджених обласною радою субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на  надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу,  збільшити бюджетні призначення сумі  856400 грн. по управлінню праці та соціального захисту населення:

- КПКВКМБ 0813021 “Надання пільг на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства”  збільшивши бюджетні призначення  по  КЕКВ 2730 “Інші виплати  населенню”  – 400810,59 грн., зменшити бюджетні призначення по КЕКВ 2240 “Оплата послуг (крім комунальних)” – 70,20 грн.;

- КПКВКМБ 0813022 “Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” збільшивши бюджетні призначення КЕКВ 2730 “Інші виплати  населенню” – 455659,61 грн.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                      А.І.Шевкенич