» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2019 року №23

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2019 року №23

Автор: admin1 от 24-01-2019, 17:12

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Стасишина Зенона Омеляновича від 27 грудня 2018 року, Схеми розташування земельної ділянки, Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 16 листопада 2018 року, № 604, керуючись Земельним кодексом України:

1. Надати дозвіл громадянину Стасишину Зенону Омеляновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0107 га для обслуговування нежитлової будівлі торгового павільйону на території Станильської сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Стасишину Зенону Омеляновичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич