Про нагородження
1.Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника:
|
1. Кіся Володимира Мирославовича |
|
|
|
2. Бохонко Наталію Михайлівну
|
|
|
||
|
|
2. Оголосити подяку Дрогобицької районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника:
|
||||
|
|
1. Демчук Марії-Олені Борисівні
2. Панів Галині Богданівні
|
|
|||
|
Голова А.І.Шевкенич |
|||||
|
|
|
|
|||













