Про нагородження грамотою
Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи лист головного лікаря КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради від 02 червня 2020 року № 645, з нагоди Дня медичного працівника нагородити грамотою районної державної адміністрації:
- Гейченко Олександру Альфонсівну – діловода комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради;
- Лаганяк Марію Іванівну – фельдшера пункту громадського здоров’я с. Сторона.
Голова Омелян СТАСУЛА













