» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 липня 2019 року №252

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 липня 2019 року №252

Автор: admin2 от 10-07-2019, 17:17

Щодо проведення волейбольного турніру

«Спорт заради життя» серед сільських

та селищних команд Дрогобицького району

13-14 липня 2019 року

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення XXVII сесії VII скликання Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 року № 298 «Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік», на виконання п.10 додатку 3 Програми «Проведення заходів навчально-тренувальних зборів в Дрогобицькому районі у 2019 році»:

1.Провести волейбольний турнір «Спорт заради життя» серед сільських та селищних команд Дрогобицького району 13-14 липня 2019 року.

2. Затвердити Положення про проведення волейбольного турніру та кошторис на видатки учасників змагань, що додаються.

3.Головному спеціалісту з питань молоді і спорту райдержадміністрації

М.Якимчуку забезпечити подання документів у відділ фінансово-господарського відділу, використати кошти за призначенням. Підготувати листа на адресу Дрогобицького відділу поліції ГУНП у Львівській області для надання спортивного залу для проведення турніру.

4. Визначити координатором з організації та проведення волейбольного турніру, матеріально-відповідальною особою з використання коштів, виділених для харчування учасників волейбольного турніру головного спеціаліста з питань молоді і спорту М.Якимчука.

5. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної

адміністрації (Л.Шпек) фінансувати видатки на харчування учасників волейбольного турніру за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту».

6. Відділу культури і туризму (Н.Козар) забезпечити необхідну апаратуру для проведення церемонії відкриття турніру.

7. Контроль за виконанням покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ханаса В. Й.

Голова А. І. Шевкенич

Затверджую

Заступник голови

Дрогобицької

_____________ В.Й.Ханас

5 липня 2019 року

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення волейбольного турніру «Спорт заради життя» серед сільських та селищних команд Дрогобицького району 13-14 липня 2019 року

1.Мета та завдання

Змагання проводяться з метою популяризації волейболу в районі серед дорослих та молоді району, підвищення спортивної майстерності, визначення кращої команди.

2.Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює головний спеціаліст з питань молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації.

3.Дата та місце проведення змагань

Змагання проводяться 13-14 липня 2019 року в спортивному залі Дрогобицького відділу поліції ГУНП у Львівській області. Початок змагань о 09.00.

4.Учасники змагань

До участі в змаганнях допускаються сільські та селищні команди Дрогобицького району та гості змагань із інших територій Львівської області. Вік спортсменів необмежений.

5.Система проведення змагань і визначення переможців

Система проведення змагань визначиться в день їх проведення, в залежності від кількості команд-учасниць.

Гра триває до 3-х виграних партій. За перемогу команда отримує – 2 очка, за поразку-1, за неявку на гру – 0.

В разі рівності очок у двох і більше команд переможець визначається по:

- кращому показнику виграних і програних партій у всіх іграх;

- кращому показнику виграних і програних м"ячів у всіх іграх;

- кращому показнику в особистій зустрічі;

6.Фінансування

Витрати на харчування учасників волейбольного турніру фінансуються за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту», згідно п.10 додатку 3 Програми «Проведення заходів навчально-тренувальних зборів в Дрогобицькому районі у 2019 році». Проїзд команд учасників за рахунок відряджаючих організацій.

7.Безпека під час проведення змагань

Відповідальність за неухильне дотримання правил техніки безпеки, збереження життя і здоров’я спортсменів у дорозі і під час проведення змагань покладається на керівників команд.

Положення є офіційним викликом на змагання

Головний спеціаліст

з питань молоді та спорту

райдержадміністрації М. Б. Якимчук