» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2019 року №311

Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2019 року №311

Автор: admin1 от 2-09-2019, 17:43

Про створення робочої групи щодо опитування осіб з інвалідністю І групи для визначення умов їх життєдіяльності

На виконання доручення заступника голови Львівської обласної  державної адміністрації від 9 серпня 2019 року № 18/0/6-19/ДЗ та з метою забезпечення проведення опитування осіб з інвалідністю І групи відповідно до розробленої Анкети визначення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю І групи за місцем їх проживання:

1. Створити робочу групу щодо опитування осіб з інвалідністю І групи для визначення умов їх життєдіяльності (далі – робоча група) та затвердити її посадовий склад згідно з додатком.

2. Робочій групі:

2.1 Забезпечити провести опитування осіб з інвалідністю І групи відповідно до розробленої Анкети визначення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю І групи за місцем їх проживання.

Термін – до 1 жовтня 2019 року

Надалі щоквартально до 1 числа

місяця, наступного за звітним періодом

2.2 Анкети визначення умов життєдіяльності осіб з інвалідністю І групи подати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для узагальнення інформації.

Термін – до 1 жовтня 2019 року

Надалі щоквартально до 1 числа

місяця, наступного за звітним періодом

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Ханаса.

Перший заступник голови                                                                    Р. Щерба

до розпорядження головирайонної

29 серпня 2019 року  № 311

ПОСАДОВИЙ  СКЛАД

ЗЗаступник голови районної державної адміністрації, голова робочої групи;

Заступник начальника управлінняуправлінняпраці та соціальногозахистунаселеннярайонноїдержавноїадміністрації, заступник головиробочоїгрупи;

Головний спеціаліст відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, секретар робочої групи;

Члени робочої групи:

Начальник відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;

Директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді;

Директор Дрогобицького районного Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

Головний лікар КНП «ДРЛ» ДРР;

Начальник Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр)  управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного Фонду України у Львівській області;

Директор Дрогобицького відділення Управління Фонду соціального страхування України у Львівській області.