» Соціальний захист населення » Робоча група провела своє перше засідання

Робоча група провела своє перше засідання

Автор: admin1 от 4-09-2019, 17:51
 (голосів: 0)

Робоча група провела своє перше засіданняСьогодні, 4 вересня,  на виконання доручення заступника голови Львівської обласної державної адміністрації, відбулася засідання робочої групи, яка буде організовувати опитування осіб з інвалідністю І групи для визначення умов їх життєдіяльності. Засідання робочої групи провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.

Участь в ньому взяли начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяна Баб’як, начальник Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Любов Яневич, заступник головного лікаря Василь Андрусів та інші.

Робоча група провела своє перше засідання

Робоча група провела своє перше засідання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua