Про вилучення з користування земельної ділянки
Розглянувши заяву голови фермерського господарства «Ромалін» від 4 лютого 2014 року, керуючись ст. 149 Земельного кодексу України, враховуючи згоду закритого акціонерного товариства «Рихтичі»:
-
Вилучити з користування закритого акціонерного товариства «Рихтичі», земельну ділянку площею 11,8 га, яка розташована на території Рихтицької сільської ради за межами населеного пункту с.Рихтичі.
-
Земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього розпорядження, перевести в землі запасу Рихтицької сільської ради.
-
Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.
-
Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.
Голова М.П.Винницький













