» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 липня 2016 року №204

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 липня 2016 року №204

Автор: admin1 от 2-08-2016, 12:40

Про вилучення з користування земельних ділянок

Розглянувши заяву голови закритого акціонерного товариства «Рихтичі» від 11 липня 2016 року, керуючись ст. 149 Земельного кодексу України:

1. Вилучити з користування закритого акціонерного товариства «Рихтичі» земельні ділянки загальною  площею 34,4 га, які розташовані на території Рихтицької сільської ради за межами населеного пункту с.Рихтичі.
  2. Земельні ділянки, зазначені в пункті 1 цього розпорядження, перевести в  землі запасу Рихтицької сільської ради.
  3. Управлінню Держгеокадастру у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                 В.А.Шутко