» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 25 червня 2020 року №180

Pозпорядження районної державної адміністрації від 25 червня 2020 року №180

Автор: admin2 от 30-06-2020, 15:03

Про визначення відповідального

представника, уповноваженого

на отримання послуг кваліфікованого

електронного підпису в КНЕДП

Відповідно до Порядку використання електронниз довірчих послуг в органах державної влади, оргнах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 749 , з метою отримання послуг кваліфікованого підпису в Центрі сертифікації ключів:

1.Призначити відповідальним представником в Дрогобицькій райдержадміністрації -----------------------, головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації та уповноважити її на отримання послуг кваліфікованого електронного підпису в кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України.

2. Розпорядження Дрогобицької райдержадміністрації від 17.03.2020 року № 77 “Про визначення відповідального представника, уповноваженого на отримання послуг кваліфікованого електронного підпису в АЦСК ДКСУ” вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД