Про залучення працівників
райдержадміністрації до чергування
в приймальні голови райдержадміністрації
Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, задля забезпечення організації належної діяльності райдержадміністрації:
1. Залучити працівників райдержадміністрації до чергування в приймальні голови райдержадміністрації з 04 січня 2021 року до 26 лютого 2021 року та затвердити графік чергування, що додається.
2. Встановити, що у разі неможливості забезпечити чергування у визначений для працівника райдержадміністрації день у зв’язку із відпусткою, тимчасовою непрацездатністю тощо, працівникам райдержадміністрації, визначеним в затвердженому графіку, забезпечити їх взаємозаміну з працівником райдержадміністрації, наступним в графіку чергування.
3. Головному спеціалісту відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (З.Савула), начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) довести зміст цього розпорядження до відома працівників.
4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 2 листопада 2020 року № 309 “Про залучення працівників райдержадміністрації до чергування в приймальні голови райдержадміністрації”.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД













